Par mums:

SIA „Grīva L” dibināta 1996. gada februārī Līvānos, balstoties uz augošo pieprasījumu būvmateriālu jomā. SIA „Grīva L” specializējas būvniecības, santehnikas , elektromateriālu, dārza un saimniecības preču, kā arī darbarīku un iekārtu tirdzniecībā.

SIA „Grīva L” veikalā varēsiet gūt iedvesmu saviem sapņiem un mūsu profesionālā komanda palīdzēs gan projektu plānošanā, gan īstenošanā. Mēs rūpējamies par katru mūsu klientu, tādēļ katru jautājumu un pasūtījumu izskatām individuāli. Tiešā sadarbība ar ražotājiem mums ļauj noteikt elastīgas cenas.

Uzņēmuma mērķis ir piedāvāt augstas kvalitātes būvmateriālus, santehniku, elektromateriālus, instrumentus , dārza un saimniecības preces , kā arī informēt ikvienu klientu par to sekmīgu izmantošanu.

Mēs esam profesionāli un pieredzējuši uzņēmēji — tas jums sniedz stabilitātes un uzticības garantiju darbā ar mūsu uzņēmumu. Mūsu pasūtītāji ir visdažādākie, tādēļ mēs mākam strādāt profesionāli ar ikvienu klientu.

«Darbs uzņēmumā rit dinamiski, aizvien attīstoties un pilnveidojoties, augot mūsu pašapziņai un darbinieku skaitam un profesionalitātei, kas mūsdienās ir vislielākā vērtība tāda uzņēmuma darbībā.»

Balstoties uz kvalificēto darbinieku darba pieredzi, uzņēmums kopā ar pasūtītāju spēj atrast risinājumu jebkurā situācijā. Vienmēr būsim gatavi sniegt konsultācijas un rast Jums vēlamo risinājumu pasūtījuma veikšanai!

SIA „Grīva L” — uzticams partneris

SIA "Grīva L" 
Rīgas iela 33A, Līvāni, LV-5316                         
e-pasts: kaspars@siagriva.lv                                              
26351401 - Kaspars 


 .